Այո՛, կարող եք ստեղծել Ձեր անձնական պրոֆիլը կայքում և վճարել քարտով։ https://infoexpertacademy.am/login
ԿԱՐԾԻՔՆԵՐ Մեր հաճախորդները սիրում են այն, ինչ մենք անում ենք
Երբ իմացա iNFOEXPERT ACADEMY-ի և այն դասընթացների մասին, որոնք կազմակերպվում են այստեղ, մեկ վայրկյան անգամ չվարանեցի գրանցվելու հարցում։ Մասնակցել եմ «1C։Հաշվապահություն 8․3» դասընթացին և վստահաբար կարող եմ ասել, որ ճիշտ ընտրություն էր։ Դասընթացն ավարտելուց հետո ունեցել եմ առաջխաղացում իմ աշխատավայրում: Շնորհակալ եմ iNFOEXPERT ACADEMY-ին և պրոֆեսիոնալ անձնակազմին և իհարկե թրեյներին, ով շատ բարեհամբույր և պատրաստակամ պատասխանում էր բոլոր հարցերին, ինչն ընձեռել է նյութն առավել խորությամբ յուրացնելու հնարավորրություն։
Ա. Սարգսյան
Ակադեմիայի ընտրության հարցում շատ գոհ եմ։ Ես դասընթացի ընթացքում աշխատել եմ լրիվ դրույքով և դասընթացների ճկուն գրաֆիկի, ինչպես նաև անցկացվող տարբեր ձևաչափերի առկայության շնորհիվ կարողացել եմ ակտիվորեն մասնակցել և յուրացնել նյութն ամբողջությամբ։ Միջավայրը շատ ջերմ է, ինչն ավելի է մոտիվացնում և նույնիսկ աշխատանքից հետո կարողանում ես թոթափել օրվա ծանրաբեռնվածությունը և նոր էներգիայով լի մասնակցում ես դասընթացին։ Շնորհակալ եմ Ձեզ iNFOEXPERT ACADEMY-ի թիմ, Դուք լավագույնն եք:
Ա. Արամյան
Մասնագիտությամբ հաշվապահ եմ, ունեմ 1C ծրագրով աշխատելու որոշակի փորձառություն, սակայն զգում էի, որ ժամանակն է մասնագիտական գիտելիքների թարմացման և գործըկերուհուս խորհրդով ընտրեցի iNFOEXPERT ACADEMY-ի կողմից իրականացվող դասընթացը։ Ինձ համար միշտ կարևոր է նոր գիտելիքների ստացումը և ոլորտի զարգացումներին համահունչ քայլելը, ինչն ապահովված է ակադեմիայում։ Ինձ հատկապես դուր է եկել այն հանգամանքը, որ նույն խնդրին անդրադառնում էինք տարբեր ոլորտների տեսանկյուններից, ինչն օգնում էր դիտարկել այլ տեսակետեր ևս և հարցերին ու խնդիրներին տալ համապարփակ լուծումներ։ Շատ շնորհակալ եմ նման մոտեցման համար։
Լ. Հովհաննիսյան
Մասնակցել եմ «1C: Առևտրի կառավարում» դասընթացին: Մեթոդաբանությունն այնպիսին է, որ յուրաքանչյուր դասընթացի օր նոր գործիքներ և գործառույթներ էինք ուսումնասիրում, իսկ հարց ու պատասխանները օգնում էին նյութի դյուրին ընկալմանը։ Շնորհակալ եմ նման խորությամբ սովորեցնելու և ծրագիրը հմուտ օգտագործելու հնարավորություն ստեղծելու համար։
Կ. Մելքոնյան
iNFOEXPERT-ի համբավի և փորձառության մասին վաղուց էի տեղյակ, բացի այդ նաև ընկերներիցս խորհուրդ էին տվել հենց iNFOEXPERT ACADEMY-ում մասնակցել դասընթացի, եթե իսկապես ցանականում եմ սովորել որակյալ և փորձառու մասնագետներից։ Ինձ համար կարևոր է եղել նաև տեսական և գործնական գիտելիքներ ստանալու հնարավորությունը, ինչն այստեղ իրականանալի է։ Շնորհակալություն իմ թրեյներին և ակադեմիայյի ողջ անձնակազմին։