Ինչու՞ սովորել iNFOEXPERT Ակադեմիայում Nov 18, 2024
Մեր դասընթացների հիմքում դրված են երեք կարևոր սկզբունքներ՝
Փորձառու մասնագետներ - մեզ մոտ դասավանդում են ոլորտի փորձառու մասնագետներ, ովքեր գիտեն՝ ինչպես հասնել լավագույն արդյունքի։
Դասավանդման ժամանակակից մեթոդներ - դասընթացները հիմնված են նորագույն ուսումնական մոտեցումների վրա, ինչը թույլ է տալիս արագ և արդյունավետ յուրացնել նյութը։
Աշխատանքի հնարավորություն - դասընթացներն ավարտելուց հետո, լավագույն ուսանողներին, iNFOEXPERT ընկերության կողմից հնարավորություն է ընձեռվում դառնալու ոլորտի առաջատար ընկերության աշխատակիցը։
Մեր դասընթացները նախատեսված են ինչպես սկսնակ, այնպես էլ փորձառու մասնագետների համար, ովքեր պարզապես ցանականում են կատարելագործել իրենց մասնագիտական հմտությունները և հետ չմնալ ոլորտի նորարարություններից։ Մենք կարևորում ենք նաև մեր ուսանողների հարմարավետությունը։ Ակադեմիայում ստեղծված է այնպիսի կրթական միջավայր, որն ապահովված է բոլոր անհրաժեշտ ռեսուրսներով և ուսանողները կարող են լիարժեք կենտրոնանալ իրենց ուսման վրա։
iNFOEXPERT Ակադեմիայում կրթությունն ուղղված է շուկայում պահանջարկված և մրցունակ մասնագետներ պատրաստելուն, ովքեր կկարողանան վերափոխել բիզնես գործընթացները՝ նորագույն տեխնոլոգիաներով և արդյունավետ լուծումներով։
Շարունակական կրթության կարևորությունը մեր կյանքում Jan 27, 2025
Այսօր ավելի քան երբևէ կրթությունը դարձել է հաջողության հիմնասյուն։ Աշխատաշուկան արագ զարգանում է, տեխնոլոգիաները փոխում են ամեն ինչ, և նոր հմտությունների ձեռքբերումը դառնում է անհրաժեշտություն։ Շարունակական կրթությունը ոչ միայն օգնում է պահպանել մրցունակությունը, այլև էապես փոխում է յուրաքանչյուրի կյանքը։
Ինչպե՞ս է շարունակական կրթությունը փոխում Ձեր կյանքը.
• Կրթությունն այն բանալին է, որը կարող է բացել նոր հնարավորությունների դռները։ Յուրաքանչյուր նոր հմտություն կամ ձեռք բերած գիտելիք մեծացնում է Ձեր արժեքը որպես մասնագետ, նպաստում կարիերայի առաջխաղացմանը, օգնում կառուցել ամուր հարաբերություններ և զբաղեցնել Ձեր տեղը աշխատաշուկայում։
• Շարունակական կրթությունը ոչ միայն հմտություններ է տալիս, այլև մեծացնում է Ձեր ինքնավստահությունը։ Եթե Դուք մշտապես ձեռք եք բերում նոր գիտելիքներ և հմտություններ, Ձեր վստահությունը մեծանում է, և կարող եք ավելի հաստատուն քայլերով հաղթահարել նոր մարտահրավերները։
• Շարունակական կրթությունը հնարավորություն է տալիս մշտապես հարմարվել փոփոխություններին, տիրապետել նոր գործիքների և տեխնոլոգիաների, որոնք կօգնեն Ձեզ մնալ շուկայում պահանջարկված և մրցունակ։
• Կրթությունը անհատական աճի հիանալի միջոց է։ Կրթության միջոցով Դուք ոչ միայն զարգացնում եք նոր հմտություններ, այլև՝ զարգացնում եք սեփական մտածելակերպը, սովորում՝ նորարարական մոտեցումներ կիրառել խնդիրների լուծման գործում և գտնել նոր ուղիներ, որոնք կբացեն նոր հեռանկարներ։
Եթե ցանկանում եք փոխել Ձեր կյանքը, սկսե՛ք սովորելուց։ Կրթությունն ամենակարևոր ներդրում է, երկարաժամկետ հաջողությունների գրավականը։
iNFOEXPERT Academy-ում Ձեզ առաջարկվում են ժամանակակից գործնական դասընթացներ, որոնք կօգնեն զարգացնել և ձեռք բերել նոր հմտություններ և հասնել Ձեր մասնագիտական նպատակներին։
Սկսե՛ք սովորել հենց այսօր և բացահայտե՛ք նոր հնարավորություններ Ձեր մասնագիտական և անձնական զարգացման համար։
Անվանական կրթաթոշակի մրցույթ 2025 Mar 17, 2025
Կարևորելով որակյալ կրթության և փորձառու մասնագետների առկայությունը՝ iNFOEXPERT ընկերությունը հայտարարում է 2025 թվականի անվանական կրթաթոշակի մրցույթ՝ նախատեսված ՀՊՏՀ-ի և ՀՊՏՀ Ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի ուսանողների համար։ Մրցույթը հնարավորություն է ընձեռում լավագույն ուսանողներին ստանալ ֆինանսական աջակցություն, զարգացնել մասնագիտական հմտությունները ոլորտի առաջատար ընկերությունում, որն արդեն 28 տարի գործում է ՀՀ շուկայում։